Skip to main content

Biz Kimiz ?

Canan Abla Ev Yemekleri , zamanın değerli olduğunu bilen ve bu amaçla insanlara değerli vakitlerinde yemek yemekten zevk alacakları ürünler ortaya çıkaran firmamız, 2010 yılında Ankara’da kurulmuştur.Canan Abla Ev Yemekleri toplu yemek sektöründe kalite ve hizmet adına en iyiyi yapmaya özen göstermektedir. Kalite ve hizmet anlayışındaki vizyonuyla sektöründe zamanla kendini yenileyerek ve geliştirerek büyümeye devam edecektir.

Teknolojinin de gelişmesi ile hızla sanayileşen toplumumuzda, çalışan iş gücünü arttırmak, hem zamandan hem performanstan fayda sağlamak için, çalışanların beslenmesini dikkatli, sağlıklı ve en düşük maliyetle sağlamak amacı ile hizmet sunmaktayız Konusunda eğitimli çalışanlarımızın ortak katılımı ve çabası ile tüm ürün ve hizmetlerimizi ; * Müşteri isteklerine ve kalite standartlarına uygun * Hijyenik şartlarda * İstenilen teslim süresinde üreterek * Kaliteli bir şekilde servis yaparak * Müşteri memnuniyetini sağlamaktır Canan Abla Ev Yemekleri olarak; Hazırlanan yemekler firmamıza ait servis araçları ile termoboxlarda (ısıyı koruyan kaplar) istenilen yere nakledilmektedir.

Kullandığımız Malzemeler: Satınalma departmanı tarafından piyasada tanınmış kaliteli ISO ve TSE’ li ürünlerden seçmeye özen gösterir. Sebze ve meyveler günlük ve taze olarak yerinden alınır ve tüketiciye en taze şekilde ulaştırılır.. Personelimizin en büyük özelliği sevgi, hoşgörü, yeniliklere açıklık, eğitim ve en iyiye ulaşma isteğidir

Close Menu